עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות

הפעל נגישות

טל שורק - מהנדסים ויועצים
ראשי >תחומי התמחות >

תחומי התמחות

 

פיקוח בניה  

פיקוח עליון ופיקוח צמוד.           

משרד שורק מתמחה במגוון תחומים, נתנו פתרונות הנדסיים מלאים לכל פרוייקט, שאלה או בעיה קונסטרוקטיבית שהועלתה : מבני בטון, מבני פלדה ואפילו מבני עץ.

  

קונסטרוקציה

עיקר העבודה במשרד הוא תכנון קונסטרוקציה והכנת תכניות עבודה לביצוע, לאחר תאום דרישות עם האדריכל ועם שאר היועצים המקצועיים של הפרוייקט. תחום זה מתחלק באופן גס לשלושה סוגי קונסטרוקציה: בטון, פלדה ואחר : עץ, אלומיניום וכו'.בכל תת סוג כזה ישנם יעודים שונים למבנים שונים ובכולם עסקנו. 

 

מבני  בטון

תכנון מבני בטון בבניה קונבנציונלית ומתועשת מקביעת הסכימה הסטטית ועד לתכניות מפורטות עם פרטי ביצוע לכל סוגי המבנים: מגורים, משרדים, מסחר, בתי ספר, אולמות קולנוע, אולמות ספורט, בריכות שחיה, מאגרי מים, קירות תומכים, גשרים ועוד.

     

מבני פלדה

תכנון קונסטרוקציות פלדה: גשרים, תעשיה, החסנה, כלובים ועוד.   

 

מבני עץ

תכנון קונסטרוקציות עץ למגורים, גגות ופרגולות.

 

שירותים נוספים

הכנת כתבי כמויות לעבודות שלד, הכנת מפרטים וחוברות מכרז, עריכת אומדן תקציבי עפ"י נתוני יועצים.

טל שורק  I  שדרות גולומב 19, חיפה.  מיקוד 33391  I  טלפון: 04-8370003   I  פקס: 04-8370663  I דוא"ל : tal@sorek.co.il

אודות הנגישות